מאמרים
  תובנות על אושר, זוגיות, ועל החיים  
  אפשר לחשוב שמסע של חצי שנה יהווה מספיק זמן בשביל לאסוף תובנות פה ושם, אבל המסע הזה התמקד בעיקר בחוויה, ומרבית התובנות הגיעו רק כשהחלטתי לעצור ולהתחיל לעבד את החוויות שלי...  
  למגנט את בן הזוג המתאים  
  אז נרשמתם לאתר הכרויות, וכבר יצאתם לכמה דייטים, אבל שום דבר לא נתפס. מה עוד אפשר לעשות בשביל למצוא את בן/בת הזוג המתאימים?
להמשך המאמר
 
  אימון התפתחותי  
  מונח ה"אימון" שאוב מעולם הספורט, וקיבל פרשנויות רבות וגישות רבות בעולמות אחרים. אימון התפתחותי משלב את עקרונות האימון האישי יחד עם התפתחות אישית.
להמשך המאמר
 
  פילוסופית המטריקס  
  "האם זה אמיתי?" ניאון שואל ומורפיאוס עונה לו "אם אמיתי זה מה שאתה מרגיש, מריח, טועם או רואה – אז 'אמיתי' זה אותות חשמליים שמפורשים על ידי המוח שלך".
להמשך המאמר
 
  עולם האהבות - סיפור פנטזיה על זוגיות  
  "יש עולם דומה לזה, אבל במימד אחר, שבו כל מי שתרצה יכולה להיות בת הזוג שלך", אמר לי השדון והוסיף "אני גם אתן לך את האומץ לפנות ללא בושה לכל אחת, אתה רק צריך לבחור".
להמשך הסיפור
 
   אימון התפתחותי - תפקידי המאמן  
  אימון תהליכי מתבסס על מודל העצמה-מיקוד-קידום. המודל מתייחס לשלב בו נמצא המתאמן בהתייחס לנושא עליו הוא מתאמן. בכל מצב בו הנושא משתנה, מתחיל מעגל חדש בו המתאמן, שוב, יכול להמצא בכל אחד מהשלבים.
להמשך המאמר
 
   איך להיות מאמן טוב  
  כיום ישנן גישות אימון רבות, ו"טוב" מתייחס למטרת האימון ולגישת האימון. במאמר זה אתייחס לגישה המתבססת על ההנחה שהתשובות כבר נמצאות אצל המתאמן והמטרה העיקרית של המאמן הינה להנחות את המתאמן אל אותן התשובות.
להמשך המאמר